Ik ben Lex van Dongen en sinds maart 2026 kandidaat-notaris bij Hekkelman. Mijn weg binnen kantoor begon een jaar eerder, toen ik tijdens mijn studie startte met secretariële werkzaamheden; een periode waarin ik de praktijk van dichtbij heb leren kennen. Direct na mijn afstuderen heb ik bewust gekozen voor het ondernemingsrecht. Ik sta graag naast ondernemers en vertaal hun visie naar een juridisch kloppend eindresultaat. Dat is wat dit vak voor mij zo waardevol maakt.

Expertises

Twee vragen aan Lex

  • Ik richt me op het ondernemingsrecht, met aandacht voor de persoon achter de onderneming. Mijn kracht is het toegankelijk maken van het recht: ik leg helder uit wat de juridische impact van akten is, zodat ondernemers zich gehoord voelen en precies weten waarvoor ze tekenen.

  • Vlot én zorgvuldig. Ik communiceer duidelijk over doorlooptijden en stappen en denk proactief mee, zodat je met al je vragen bij mij terechtkunt.